Online Check-in

THY Kontuar check-inHızlı ve Kolay check-in.

Check-in işlemlerinizi online kanallarımız aracılığıyla yapabileceğiniz gibi havalimanındaki kontuarlarımızdan da sorunsuz ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Tüm check-in işlemlerinizi aşağıdaki adımları takip ederek havalimanlarındaki Türk Hava Yolları kontuarlarından kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Havalimanındaki Türk Hava Yolları kontuarına gelin. Burada sizi yer hizmetleri görevlilerimiz karşılar.Kimlik, pasaport gibi seyahatinizle ve hasta raporu gibi özel durumunuzla ilgili tüm belgelerinizi kontuardaki personelimize gösterin. İndirimli bilet alan yolcularımızın indirime olanak sağlayan belgeleri de bu aşamada personelimize sunması gereklidir.Belgelerinizde herhangi bir sorun yoksa personelimiz bagajınızı kontrol eder ve teslim alır. Bagaj hakkınızı aşmanız durumunda fazla bagaj işlemleri yapılır.

 

Detaylı bilgi için bagaj sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Bagaj işlemleri sona erdiğinde personelimiz biniş kartınızı verir ve sizi biniş kapısına yönlendirir.Check-in işlemleriniz sırasında nüfus cüzdanının yanı sıra ehliyet, pasaport ya da evlilik cüzdanınızı da kimlik belgesi olarak kullanabilirsiniz.THY online checkin içintıklayınız

Diğer Hava Yolları

En çok tercih edilen uçuş firmaları için

Hızlı Ve Kolay Check-İn

Ucuz Ve Güvenilir

Online Uçak Biletleri ucuz uçak bileti

ONLiNE UÇAK BİLETİ