Online Check-in

Azal Hava Yolları Online Check-in YapHızlı ve Kolay check-in.

Azal, Azerbaycan Havayolları, Azerbaycan’ın en güçlü ve en büyük havayolu şirketidir. Havayolu merkezi Bakü’de Uluslararası Haydar Aliyev Havalimanı’nda bulunan Azal Havayolları, ilk uçuşunu 1992 yılında gerçekleştirmiştir.

Azal Havayolları uçak biletleriyle Bağımsız Devletler Topluluğu, Avrupa, Orta Asya ve Ortadoğu ülkeleri yönüne doğru, 40 ayrı nokta ve 25 ayrı ülkeye ulaşabilirsiniz. Azal’ın sürekli geliştirdiği uçak filosunda şu an için 23 adet uçak bulunmaktadır.

Azal Havayolları’nda check-in işlemleri:

Check-in işleminizi, Azal Havayolları web sitesi üzerinden online veya havaalanlarında bulunan kontuarlardan yapabilirsiniz. Ayrıca bazı havalimanlarında bulunan kiosklarda self check-in işlemi yaparak biniş kartınızı alabilirsiniz. Azal Havayolları’nda online check-in işlemi uçuş saatinizden 20 saat önce başlamaktadır. Online check-in işleminizi bitirdikten sonra, biniş kartınızın çıktısını almanız gerekmektedir. Eğer havalimanında check-in yaptırmak istiyorsanız havayolu şirketinin kontuar görevlileri işleminizi yapıp, biniş kartınızı verecektir. Azal Havayolları ile yapacağınız uçuşlarda pasaport ve vize evraklarınızı kontrol etmenizi öneririz.Uçağa biniş işlemleriniz sırasında, evraklarınızın tam ve eksiksiz olması gerekmektedir. Azal Havayolları’yla uçmak için uçak kalkış saatinden 2 saat önce havaalanında olmanız tavsiye edilmektedir.

Azal Hava Yolları check in yapmak için tıklayınız

Diğer Hava Yolları

En çok tercih edilen uçuş firmaları için

Hızlı Ve Kolay Check-İn

Ucuz Ve Güvenilir

Online Uçak Biletleri ucuz uçak bileti

ONLiNE UÇAK BİLETİ